JobLane heeft onlangs alle activiteiten van MDM werving & selectie BV overgenomen. JobLane BV verbreedt hiermee de klantenportefeuille wat extra kansen biedt en een aanvulling op de bestaande diensten is.
MDM werving & selectie BV bestaat sinds 1998 en verzorgt de werving en selectie en detachering voor administratieve en financiële functies. JobLane BV biedt sinds 2006 de diensten: Recruitment, Advies en Trainingen op het gebied van Social Media en ziet met deze overname een mooie aanvulling op de bestaande activiteiten. Met de overname van MDM Werving & Selectie BV creëren zij binnen de afdeling Recruitment een aanvullende service voor financieel personeel.
Gem. leestijd < 1 minuut 1068x gelezen
JobLane BV neemt MDM werving & selectie over
Hoofdredacteurbij Werf&
Peter Boerman
Hij heeft eigenlijk nog nooit een vacature uitgezet. En meer sollicitatiegesprekken gevoerd als kandidaat dan als recruiter of werkgever. Toch schrijft Peter Boerman alweer een jaar of 10 over weinig anders dan over de wondere wereld van werving en selectie, in al zijn facetten.Nieuws
08/07/2025 ·
5 min ‘De arbeidsmarktkrapte is geen incident, maar een systeempr...
Nieuws
07/07/2025 ·
4 min ‘Kloof op Europese arbeidsmarkt wordt alleen maar wijder en...
Feel Good Friday
04/07/2025 ·
3 min Wat als je als sollicitant op gesprek – letterlijk – ...
Nieuws
04/07/2025 ·
3 min De Recruitercode goes A.I.: hoe nieuwe tijden vragen om een nieuw...
Zakennieuws
02/07/2025 ·
2 min BambooHR en Remote sluiten partnership om snel internationaal tal...
Zakennieuws
01/07/2025 ·
2 min Validata Group voortaan verder als DISA Global Solutions
Zakennieuws
11/06/2025 ·
2 min Target sluit zich aan bij Concreto Group
Zakennieuws
04/06/2025 ·
2 min Mindstone en Actos Groep bundelen krachten in nieuwe propositie v...
Zakennieuws
29/05/2025 ·
2 min