Getronics werft ICT-ers op de skipiste

Getronics WinterwonderlandOp maandag 29 december 2008 organiseerde KPN-dochter Getronics een Winterwonderland wervingsevent in Snowworld Zoetermeer. In een winterse omgeving nodigde Getronics ervaren en startende ICT’ers uit om kennis te maken met Getronics. Niet alleen de ICT’er was er welkom, maar ook partner en eventuele kinderen konden zich een hele middag vermaken in de sneeuw en op het ijs. Op uitnodiging van Getronics was Werf& er ook bij en doet verslag. (meer…)

Recruitmentbranche haalt geld op voor Afrika

charityOp vrijdag 12 december is tijdens het Recruitment Charity Event in Utrecht 15.000 euro opgehaald voor onderwijs in Afrika.De twee goede doelen waarvoor het geld is ingezameld waren Viafrica en Teachers4 Teachers, die zich beiden hands-on bezighouden methet verbeteren van onderwijs in Afrika.

Stichting Wilde Ganzen ondersteunt bovendien de organisatie Viafrica en zal de 7.500 euro die deze organisatie ontvangt nog eens verhogen met 70%.

Monster rapporteert minder vacatures

MonsterDe Monster Employment Index  daalde afgelopen maand voor de zevende achtereenvolgende maand. De grootste dalingen waren te vinden in de sectoren hospitality & toerisme en transport & logistiek. De Monster Employment Index iseen onafhankelijke maandelijkse barometer van de online arbeidsmarkt, geïnitieerd door Monsterboard.
Volgens Monsterboard.nl geeft de neergaande index de gevolgen van de wereldwijde financiële crisis op de arbeidsmarkt goed weer. (meer…)

Kredietcrisis is vacaturecrisis?

kredietcrisisDe kredietcrisis heeft ook de Nederlandse banken niet onberoerd gelaten. Bijna alle grote banken, behalve de Rabobank, hebben een kapitaalinjectie gekregen van de Nederlandse Staat. Fortis is zelfs overgenomen. Het consumentenvertrouwen staat op het laagste punt in jaren en de tijd van economische groei lijkt voorlopig voorbij. Vertaalt dit zich ook naar het vacatureaanbod van de grootste Nederlandse banken? (meer…)

Hoe kostenefficiënt werf jij? Doe de test!

Kostenefficient werven is meer dan zo min mogelijk geld uitgeven. Het is ook het meten van dat wat je doet, niet alleen maar ad-hoc te werk gaan en kijken naar het resultaat. In Werf& 04 vind je op pagina 32 een test die je binnen een paar minuten inzicht geeft in de mate waarin je kostenefficiënt bezig bent met werven. Uiteraard kun je de test ook online invullen en direct jouw score bekijken. (meer…)

LinkedIn begint met sociale applicaties

In navolging van andere sociale netwerksites zoals Facebook en MySpace biedt nu ook de zakelijke netwerksite LinkedIn zijn leden de mogelijkheid om applicaties van andere partijen aan hun profiel toe te voegen.

De applicaties op LinkedIn hebben een meer zakelijk karakter dan die op de bovengenoemde netwerksites gebruikt worden. (meer…)

MySpace stopt in Nederland

De Amerikaanse social networksite MySpace sluit zijn Nederlandse kantoor. De Nederlandse tak van MySpace zal voortaan beheerd worden vanuit Berlijn. MySpace Nederland werd begin dit jaar gelanceerd. Toen wilde ze zelfs Hyves overnemen, de Nederlandse nummer een op het gebied van sociale netwerken. (meer…)